Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/virtualki/30489/libs/green.lib.php on line 148
 Aktualności - Piastowski Bank Spółdzielczy

Aktualności

 • Tarcza PFR - obowiązek Beneficjenta
  Szanowni Państwo – Beneficjenci Programu Tarcza Finansowa PFR, zgodnie z Umową Subwencji i Regulaminem Programu PFR przypominamy o obowiązku przedstawienia przez Państwa w Banku dokumentów potwierdzających, że osoba, która zawarła Umowę i złożyła oświadczenie woli jej zawarcia w imieniu Beneficjenta była uprawniona do jego reprezentowania.
 • Zmiana Taryfy prowizji i opłat.
  Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 października br. zmianie ulega "Taryfa prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe świadczone dla klientów indywidualnych".
 • Aplikacja SGB Mobile już jest!
  Sprawdź, co potrafi nowa aplikacja SGB Mobile! Miej bank zawsze pod ręką!
 • 17.07.2020 Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod Bankowość Internetową (Phishing)
  Szanowni Klienci, obecnie obserwujemy kampanię phishingu, podczas której przestępcy podszywają się pod strony Bankowości Internetowej. Atak ma na celu wyłudzenie środków dostępu do Bankowości Elektronicznej, za pomocą fałszywych stron mogących przypominać m.in. strony Bankowości Internetowej SGB oraz innych Banków.
 • Przedłużenie okresu obowiązywania moratorium pozaustawowego
  W związku z przedłużeniem do dnia 30 września 2020 r. przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego stosowania Wytycznych dotyczących ustawowych i pozaustawowych moratoriów na spłaty kredytów, które banki stosują w związku z kryzysem wywołanym COVID-19 (komunikat EBA z dnia 19 czerwca 2020 r.) podjęto decyzję o przedłużeniu okresu obowiązywania do 30 września 2020 r. (pierwotnie miało ono obowiązywać do 30 czerwca 2020 r.)„Stanowiska banków w zakresie ujednolicenia zasad oferowania narzędzi pomocowych dla klientów sektora bankowego” (tj. moratorium pozaustawowego w rozumieniu ww. Wytycznych EBA).
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Wybierz inny produkt:
Newsletter Bezpieczeństwo
Otrzymuj bezpłatne informacje o promocjach i nowych ofertach.
Bądź na bieżąco i zarabiaj od dziś.